O MNIE

Witam serdecznie na mojej stronie!
Jestem kompozytorem, wokalistą, gitarzystą, aranżerem oraz piszę teksty, zarówno po polsku, jak i po angielsku. Tworzę ballady rockowe oraz bardziej rozbudowane formy muzyczne w ogólnie pojmowanej stylistyce rocka, pop, ale również folk, alternative, muzyki użytkowej oraz w innych gatunkach. Na zbiór moich utworów składają się dziesiątki piosenek w języku angielskim i polskim o przebojowej fakturze i, mam nadzieję, oryginalnej i interesującej stylistyce oraz tematyce. Jestem autorem wielu projektów i koncept albumów, np. AINT, SOUNDMIND, THE STORIES OF NO ONE AND NOTHING, THE BALLADS OF LOVE AND PAIN, PIOSENKI (NIE)POETYCKIE oraz współautorem projektu INN (alternatywny pop rock).
Skomponowałem muzykę i napisałem teksty do zbioru utworów do nauki języka angielskiego pt.”THE SINGING SCHOOL”, który stanowi zestaw kilkudziesięciu melodyjnych edukacyjnych piosenek o różnorodnej tematyce zarówno dla dzieci w wieku 4-8, jak również dla starszej młodzieży, gdzie słownictwo jest dopasowane do poziomy odpowiedniej klasy. Wszystkie piosenki oraz gry i zabawy na ich podstawie są używane na lekcjach j. angielskiego i stanowią doskonałą formę nauczania zarówno słownictwa, jak też gramatyki.
Poza wymienionymi posiadam podstawowe umiejętności w dziedzinie obróbki dźwięku, co nierzadko wykorzystuję w pracy w studiu nagrań.

Pomimo wielkiej kolekcji gotowych utworów, komponowanie muzyki oraz pisanie tekstów piosenek stanowi ciągle moją nieustającą pasję i cały czas mam bardzo dużo nowych pomysłów i na bieżąco tworzę muzykę, prozę, wiersze, teksty piosenek. Jestem autorem tomiku poezji „W pierwszej osobie”. Komponuję muzykę i piszę teksty piosenek po polsku i angielsku (jestem lingwistą z wykształcenia) w dowolnej stylistyce również na zamówienie, co stanowi dla mnie świetną formę realizacji, ale również zabawy. Mogę napisać piosenkę lub tekst „na zawołanie”, w każdej chwili a także skomponować muzykę do dowolnego tekstu (wiersz, proza) na poczekaniu.
Na tej stronie możesz odsłuchać kilkanaście moich kompozycji, przeczytać moje teksty i wiersze, choć stanowią one tylko niewielki fragment mojej działalności. Są na niej również linki do dwóch w/w projektów.
Zapraszam do, mam nadzieję, miłej słowno muzycznej lektury i do ewentualnej współpracy!
Zenon Mąsior

Pin It on Pinterest