Witam wszystkich na mojej nowej stronie!

Ten rok jest bardzo intensywny jeśli chodzi o moje twórcze podrygi.

Jak wszyscy mają okazję zobaczyć, nagrałem płytę „the  stories of no one and nothing”, która aktualnie jest u producenta Adama Rybaka i na stronie startowej prezentuję kolejne realizacje.

Pracuję również nad projektem Czycz-On. Jest to zbiór kawałków do słów krzeszowickiego pisarza i poety Stanisława Czycza. Czycz „wielkim poetą był”, zupełnie bez sarkazmu i jest dla mnie bardzo dziwne, że tak znakomity i równocześnie nowatorski pisarz nie jest niestety w galerii naszych sławnych wieszczów. Ja, skromny kompozytor i wielu moich znajomych postaramy się ten fakt dalece zmienić. W zakładce „muzyka” jest pierwsza moja  realizacja pt. „Nocą”.
Również ostatnio piszę dużo tekstów dla różnych ludzi, z różnych kręgów muzycznych. Tu wymienię kawałek „Time is On Your Side” poznańskiego duetu Kalwi & Remi.
Będę starał się na bieżąco informować Was o moich kolejnych krokach a, póki co, życzę Wam Wszystkim spełnienia marzeń, bądźcie uparci w dążeniu do celu i niech nie wciągnie Was marazm niemocy i bezczynności !
Zen-On

Pin It on Pinterest